مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید فوم دیواری پلی استایرن مش دار

فوم های دیواری مش دار که در بازار با نام پانل های سه بعدی شناخته می شود، از دو سطح مشبک مفتولی با چشمه های 5 در 5 ، 8 در 8 سانتی متر و …. تشکیل شده که این دو صفحه مشبک به فاصله های 5، 7.5،و 10 سانتی متر از یکدیگر به وسیله  همین مفتول ها ثابت و به یکدیگر جوش شده اند. قطر مفتول های به کار رفته در این پانلهای سه بعدی 2.5 ، 3 یا 4 میلیمتر و مقاومت کششی مصرفی حداقل 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. این پانلها با عرض حداکثر 1.20 و طول 3.00 متر تولید می گردند و در صورت نیاز به طول بلندتر در محل اجرا به کمک نوار شبکه ی اتصال به یکدیگر دوخته می شوند.

پانل عبارت است از دو شبکه مش مسطح که بوسیله مفتولهای عرضی (اتصالات برشی) به هم متصل شده و یک شبکه فضایی ( 3بعدی) را تشکیل می دهند و به صورت فوم دار و بدون فوم در ضخامت های 300´1,20  سانتی متر تولید و مطابق نقشه های اجرایی سازه در ساخت ساختمان های مقاوم در مقابل زلزله با امتیازات سبکی وزن ،اتصالات گیر دار  و مطمئن و سرعت زیاد ساخت به کار گرفته می شود.

فوم دیواری مش دار در بازار با نام پانل های دولایه جوش خورده نیز شناخته می شود. این پانل های سه بعدی دیواری در سخت ترین آب و هوا نیز به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است.

در این پست پروژه ایی تحت عنوان مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید فوم دیواری پلی استایرن مش دار به صورت pdf جهت دانلود قرار داده شده است.

دانلود
راهنما
مشخصات
رمز
دانلود
راهنما

در صفحه بعد روی دانلود کلیک کنید
پس از دانلود فایل با نرم افزار winrar با استفاده از پسورد داده شده فایل را اکسترکت نمایید.

مشخصات
حجم فایل: 1,196کیلوبایت
رمز
www.chemical-eng.ir
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *