مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید ژئو گرید های پلیمری

مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید ژئو گرید های پلیمری

با پیشرفت روز افزون جامعه بشری , هر روزه شاهد افزایش خواست ها و  انتظارات از محصولات تولیدی هستیم. صنایع تولیدی به منظور پاسخگویی به خواست مصرف کنندگان خود که عمده آنها صنایع وابسته دیگر می باشند , ناچار به بهره گیری از روش ها و مواد جدید تر می باشند . یکی از محصولاتی که در دهه های اخیر مورد توجه صنایع و مصرف کنندگان قرار گرفته است , محصولات ژئوتکستایل می باشد.ژئوتکستایل ها شامل محصولات متنوعی از جمله : ژئوگرید ها , ژئوممبرین ها , ژئوفیلم ها , ژئوسل ها , ژئونت ها , ژئوپایپ ها , ژئوکامپوزیت ها و غیره می باشند.

این محصولات بر اساس خواص و ویژگی هایشان دارای کاربرد های گسترده و متنوعی هستند. بسته به نوع محصول روش های تولید نیز متفاوت است .به طور عمده تولید این محصولات توسط فرآیند اکستروژن صورت می گیرد , لذا  فرآیند تولید دارای سرعت مناسبی است.

این محصولات عمدتا جایگزین محصولات مشابه فلزی می شوند که مزایای بسیاری را نسبت به موارد مشابه دارند , در مواردی نیز در کاربرد های ویژه مورد استفاده قرار می گیرند که نمی توان جایگزینی را برای آنها تعیین کرد.

این محصولات به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی در تولید آنها , دارای وزن پایین , مقاومت خوردگی بالا , قابلیت اتلاف تنش در هنگام اعمال بار , حمل و نقل آسان , هزینه تولید و مواد اولیه کمتر می باشند که مجموعه این موارد موجب افزایش تقاضا در بازار مصرف نسبت به این گروه از محصولات شده است.

در این پست پروژهای با عنوان مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید ژئو گرید های پلیمری به صورت pdf جهت دانلود قرار داده شده است.
   

دانلود
راهنما
مشخصات
رمز
دانلود
راهنما

در صفحه بعد روی دانلود کلیک کنید
پس از دانلود فایل با نرم افزار winrar با استفاده از پسورد داده شده فایل را اکسترکت نمایید.

مشخصات
حجم فایل: 548 کیلوبایت
رمز
www.chemical-eng.ir
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *