,

پانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی

با کمال افتخار برگزاری پانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران به میزبانی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه تهران و با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران به اطلاع کلیه دانشجویان، اساتید، متخصصان، صنعت‌گران و صاحبنظران حوزه‌های مختلف مهندسی شیمی می‌رسد. این کنگره در تاریخ 28 الی 30 بهمن 1393 در پردیس مرکزی دانشکده فنی و در 18 محور تخصصی مشتمل بر نفت-گاز-پتروشیمی، زیست‌فناوری، نانوفناوری، پلیمر، مهندسی پزشکی، انرژی‌های تجدیدپذیر، محیط‌زیست و … برگزار خواهد شد.

همراه و همگام با سخنرانی‌های تخصصی در محورهای فوق امید فراوان است که از نمایشگاه تخصصی جانبی کنگره، میزگردها و هم‌اندیشی‌های جانبی و کارگاههای تخصصی متنوع بهره‌مند گردیم.

فعالیت‌های کنگره در راستای شعار “توسعه دانش‌بنیان فناوری و تولید ثروت ملی” خواهد بود و بدون شک مهندسی شیمی با توجه به تنوع محورهای تخصصی مرتبط یکی از معدود رشته‌هایی است که ضمن فرآیند محور و فناوری محور بودن قابلیت ایجاد فن‌بازارها و کریدورهای تجاری‌سازی را در جهت تولید ثروت دارا می‌باشد. امیدواریم این کنگره با معرفی فناوری‌ها و فرآیندهای نوین در جهت دستیابی به توسعه پایدار و بطور خاص مکانیسم دستیابی به ایجاد بسترهای اجتماعی – فرهنگی – اشتغال، اقتصادی و زیست‌محیطی آغازگر زنجیره بلندی در جهت رسیدن به اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مرتبط باشد و مطمئنا نقطه تمایز این کنگره با سایر همایش‌های مشابه ورود به حوزه‌های مربوط به تجاری‌سازی و فناوری‌های دانش‌بنیان خواهد بود. در پایان ضمن دعوت مجدد از کلیه متخصصان این حوزه جهت مشارکت و همکاری در ارسال مقالات، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها و نمایشگاه جانبی، امید است تا برگزاری این کنگره به خاطره‌ای ماندگاردر جامعه مهندسی شیمی ایران بدل گردد.

امید توکلی
دبیر کنگره

دانلود
راهنما
مشخصات
رمز
دانلود
راهنما

در صفحه بعد روی دانلود کلیک کنید
پس از دانلود فایل با نرم افزار winrar با استفاده از پسورد داده شده فایل را اکسترکت نمایید.

مشخصات
حجم فایل: 24 کیلو بایت
رمز
www.chemical-eng.ir
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *