, , , ,

آموزش ویدئویی نصب نرم افزار aspen hysys 8.6

آموزش ویدئویی نصب hysys 8.6

قبل از آموزش و شروع دوره لازم است که نرم افزار Asepn hysys  روی کامپیوتر شما نصب باشد. به این منظور مرجع تخصصی مهندسی شیمی ویدئویی اموزش نصب این نرم افزار را برای شما تهیه کرده است.

برای نصب نرم افزار لازم است ابتدا این نسخه از نرم افزار را از روش های زیر تهیه و سپس مطابق این ویدئو بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

روش اول:در صورتی که امکان دانلود حدود 6 گیگ برای شما فراهم است می توانید از اینجا نرم افزار را دانلود کنید. دقت نمایید برای نصب hysys فقط دانلود DVD1 کافیست.

روش دوم:در صورتی که امکان دانلود برای شما فراهم نیم باشد می خواهید بسته نصب نرم افزار را از طریق پست دریافت کنید، مبلغ 10 هزار تومان از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت پرداخت نمایید و سپس مشخصات پرداخت و اطلاعات پستی را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید و بسته نصب نرم افزار بین 3 تا 5 روز از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

روش سوم: در صورتی که در تهران هستید و امکان مراجعه حضوری برای شما وجود دارد می تواند به انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه کنید و نرم افزار را به صورت رایگان(برای شرکت کنندگان در دوره) دریافت کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *