آموزش حرفه ای Microsoft Office Word 2013

آموزش حرفه ای Microsoft Office Word 2013

امروزه بسیاری از کاربران کامپیوتر دیگر کاربرانی مبتدی و غیر آشنا با نرم افزار ها و قابلیت های آن ها نیستند.خوشبختانه در چند سال اخیر در کشورمان آگاهی مردم در مورد رایانه به گونه ای شده است که هر کس کم و بیش با سیستم عامل ها آشنا گشته و کارایی نرم افزارهایی همچون Word را فرا گرفته است.

فراوانی نرم افزارهای قفل شکسته در بازار و همچنین بر روی سایت ها باعث گردیده است تا اکثر کاربران ایرانی حداقل مجموعه office را بر روی سیستم خود داشته باشند و در کار کردن با آن دارای مهارت نسبی شده باشند .

اما نکته ای که ما را بر آن داشت تا به تهیه  آموزش word 2013 بپردازیم این بود که متوجه شدیم که کاربران در سطح علمی بالاتری در کار با این نرم افزار قرار گرفته اند و همچنین محصولات آموزشی موجود در بازار علاوه بر این که این موضوع را نادیده گرفته اند حتی در بعضی از موارد فقط مباحث در نسخه های بسیار قدیمی word را شامل می شوند و انگار که این نرم افزار در چند سال گذشته پیشرفتی نداشته است.

ما در اینجا تلاش نمودیم تا به صورت سریع و حرفه ای تمامی مباحث کار با word 2013 را به گونه ای اموزش دهیم که هم کاربران مبتدی و هم کاربران حرفه ای این نرم افزار را شامل شود . توصیه ما به کاربران مبتدی این است که حداقل کار با ویندوز را فرا گرفته باشند و در فراگیری این مجموعه صبور و با تحمل باشند و مباحث را به صورت گام به گام با دقت خاص فرا گیرند تا در کار با نرم افزار دچار مشکل نشوند.

اما توصیه ما به تمامی کاربران و مطالعه کنندگان این کتاب این است که به دلیل فرار بودن یادگیری کار با نرم افزار ها حتما در پایان هر قسمت یک پروژه فرضی را برای خود در نظر گرفته و ان را انجام دهند تا درصد یادگیری انها بالاتر رود .ما بیان نمی کنیم که شما حتما تمامی مباحث را به صورت کامل به خاطر بسپارید بلکه تنها لازم می دانیم که با انها اشنا شوید و کارکردها و کارایی های برنامه را فراگیرید .این امر باعث می شود که شما در زمان احتیاج به مبحث مربوطه رجوع کرده و ان را فرا گیرید زیرا تا زمانی که شما نیاز و احتیاج به یادگیری را نداشته باشید خواندن بارها و بارها برای شما بی فایده است.

در پایان می بایست این نکته را بیان کنیم : word 2013 بر روی ویندوز xp غیر قابل نصب است و در مورد طریقه نصب و فعال سازی برنامه می بایست با توجه به راهنمای منبع دریافت نرم افزار عمل کنید تا دچار مشکل نشوید.

در این مطلب آموزش حرفه ای Microsoft Office Word 2013 به صورت pdf جهت دانلود قرار داده شده است.

دانلود
راهنما
مشخصات
رمز
دانلود
راهنما

در صفحه بعد روی دانلود کلیک کنید
پس از دانلود فایل با نرم افزار winrar با استفاده از پسورد داده شده فایل را اکسترکت نمایید.

مشخصات
حجم فایل: 5,786 کیلوبایت
رمز
www.chemical-eng.ir
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *