,

برگزاری نهمین دوره مسابقات کشوری کمیکار

با استعانت از خداوند متعال و به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان و با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران در تاریخ‌های 23 و 24 مهر ماه سال 1393 برای نخستین بار در سطح دانشگاه‌های آزاد نهمین دوره مسابقات ملی کمیکار در دانشگاه آزاد قوچان برگزار می‌شود.

دانشگاه آزاد قوچان در سال 91 میزبان نهمین کنگره ملی دانشجویی مهندسی شیمی بوده که با حضور ناظرانی از انجمن مهندسی شیمی ایران و سنجش کیفیت واحد قوچان مبنی بر تعداد اعضای هیئت علمی و دانشجویان فعال در رشته مهندسی شیمی این مسابقات کمیکار در این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد. پژوهشگران در این مسابقات به دنبال طراحی و ساخت یک ماشین در ابعاد کوچک هستند که نیروی محرک آن بر اساس فعل و انفعالات شیمیایی باشد که در یک مسافت مشخص و زمان معین مسیری را طی کند. کمیکار به دنبال انرژی پاک و محیط زیست بوده و دانشگاه آزاد واحد قوچان در سال گذشته با سه تیم در هشتمین دوره مسابقات ملی کمیکار در دانشگاه صنعتی شریف شرکت کرده است. در این مسابقات همواره 60 دانشگاه در قالب 300 نفر بصورت ثابت هرساله در این مسابقات شرکت می‌کنند.

لذا، از کلیه علاقمندان به مباحث شیمی برای شرکت در این مسابقات دعوت بعمل می‌آید تا با ارائه دستاوردها و یافته‌های جدید علمی خود در این زمینه، موجب رشد و توسعه دانش در حوزه سوخت پاک شده و به ما در برگزارای هر چه بهتر این مسابقات یاری رسانند.

دانلود
راهنما
مشخصات
رمز
دانلود
راهنما

در صفحه بعد روی دانلود کلیک کنید
پس از دانلود فایل با نرم افزار winrar با استفاده از پسورد داده شده فایل را اکسترکت نمایید.

مشخصات
حجم فایل: 93 کیلوبایت
رمز
www.chemical-eng.ir
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *